آشنایی با تیلر کوهستان
تعداد بازدید: 1412تعداد نظرات: 0
1397/11/02 - 10:20

آشنایی با تیلر کوهستان

تیلر گلدن باو TNS80- JG80 محصول کشور چین با قدرت 8 قوه اسب بخار و وزن 256 کیلوگرم و یا موتور تک سیلندر چهارزمانه و قابلیت کار در شالیزارها و باغات با سوخت مصرفی گازوئیل از محصولات برند کوهستان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر ماشین آلات کوهستان وب سایت این شرکت را دنبال نمایید.

برند کوهستان یکی از فعال ترین مجموعه های تامین کننده و عرضه کننده ی تیلر، تراکتور و ادوات وابسته به آن است که توانسته است بخشی از نیاز کشاورزان میهن مان را به نحو احسن فراهم نماید. این مجموعه تحت نظارت هلدینگ پارس آرای کوهستان با مدیران توانمند و مشاوران با تجربه، با کیفیت ترین ماشین آلات کشاورزی را با استفاده از دانش فنی و متناسب سازی با شرایط محیطی تامین و عرضه می نمایند.

در این جا قصد داریم یکی از محصولات کوهستان را به خوانندگان محترم وب سایت کوهستان معرفی نماییم.

یکی از محصولات پر طرفدار این مجموعه تیلر گلدن باو  با مدل TNS80- JG80 است که توسط این مجموعه به کشاورزان و نمایندگی های محترم عرضه می گردد. گلدن باو محصول کشور چین دارای تکنولوژی و امکانات بسیار مناسب و مطابق با شرایط اقلیمی، محیطی و زمین شناسی ایران است. میزان قدرت تیلر گلدن باو با مدل TNS80- JG80 دارای قدرتی برابر با 8 قوه اسب بخار است. کارایی و قابلیت های مختلف این دستگاه بسیار متفاوت و بی نظیر است که شامل آماده سازی زمین های شالیکاری، شخم باغات و گلخانه ها است که در کنار قابلیت هایی از قبیل حمل و نقل و سم پاشی آن را مبدل به ماشینی بی رقیب کرده است.

ابعاد تیلر گلدن باو

تیلر گلدن باو دارای ابعادی برابر با 1235*710*2050 میلی متر است که دارای اندازه ی بسیار مناسب و سبک برای استفاده در زمین های شالیزاری و باغات در استان گیلان می باشد. از تیلر در استان گیلان استفاده ی فراوانی می شود زیرا خاک این مکان نرم تر از شهرهای دیگر است و به دلیل این که تیلر دارای وزن بسیار سبکی در مقایسه با تراکتور است بنابراین بسیار مناسب برای این منطقه و اقلیم از کشور است. تیلر گلدن باو با مدل TNS80- JG80 دارای وزنی در حدود 256 کیلوگرم است که می تواند در زمین های شالیزاری به خوبی و بدون هیچ گونه مشکل و سختی به امور مختلف کشاورزی بپردازد. نوع سوخت این مدل از تیلر گازوئیل است و موتور آن از نوع تک سیلندر چهار زمانه می باشد. چگونگی راه اندازی این تیلر و یا به عبارتی دیگر نوع استارت آن از نوع سیستم هندلی است.

چرا کوهستان در قله است؟

افزون بر کیفیت بی نظیر و بسیار بالای تیلر گلدن باو TNS80- JG80 با برند کوهستان، این برند از ویژگی بسیار متفاوتی برخوردار است که محصولات این مجموعه را از دیگر شرکت ها متمایز نموده است. ویژگی های این مجموعه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی است که پشتوانه ی بسیار ارزشمندی برای مشتریان محترم به منظور رفع نیازهای خریداران و اطمینان از هموار شدن مشکلات احتمالی بعد از خرید تیلر خواهد بود. ارائه یک سال گارانتی به مشتریان از جمله خدمات ویژه ای است که توسط هر شرکت و برندی در زمینه ی تیلر و تراکتور قابل عرضه نیست بنابراین یک سال گارانتی که توسط شرکت پارس آرای کوهستان با برند کوهستان ارائه می شود از ارزش فوق العاده ای برخوردار است. علاوه بر یک سال گارانتی ارائه ده سال خدمات پس از فروش نکته ای حائز اهمیت است که انتخاب مشتریان را سهل و آسان خواهد نمود. محصولات این مجموعه ثبت شده در سامانه جهاد کشاورزی است که همین امر منجر شده است که بانک کشاورزی تا سقف 80 درصد ارزش دستگاه به مشتریان وام بانکی و تسهیلاتی ارائه نماید.

پارس آرای کوهستان با بهره گیری از مدیران توانمند و دانش فنی در زمنیه ی ماشین آلات کشاورزی توانسته است گامی موثر در جهت بهبود و ارتقا سطح کیفی و کمی کشاورزی برداشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی محصولات متنوع کوهستان به بخش های مختلف وبسایت و صفحه اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/agritech.parsaray/ مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.