آموزش کار با تیلر
تعداد بازدید: 478تعداد نظرات: 0
1397/12/28 - 15:39

آموزش کار با تیلر

شما مخاطبان محترم می توانید به سادگی تمام نیازهای مربوط به بخش کشاورزی خود را با داشتن یک دستگاه تیلر مجهز به ادوات کشاورزی مرتفع نمایید امروزه حضور ماشین آلات کشاورزی در زندگی کشاورزان و باغداران انکار ناپذیر است.

نیاز و مایحتاج روزانه هر کشور مبتنی بر بخش کشاورزی و تولید محصولات جهت خودکفایی، رشد و بالندگی اقتصادی آن کشور می باشد به استثنا کشورهای مصرف کننده غلات و محصولات کشاورزی که به دلیل عدم داشتن آب و خاک مرغوب یا نداشتن امکانات مورد نیاز بخش کشاورزی، این کشور ها را کاملا وابسته به کشور های توسعه یافته می نماید در نتیجه سایر کشور ها اقدام به تولید به صرفه جهت عدم خروج ارز و همچنین کارآفرینی، ارزآوری و بومی سازی تولید در مناطق مختلف کشور می نمایند .

از این رو ابزار اولیه ی کشاورزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است سالیان سال است که کشور ما جز تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی بوده است اما با ظهور اقتصاد های نوین و مقرون به صرفه در دنیا مانند چین تولید کنندگان داخلی دیگر رغبتی برای تولید ماشین آلات و قطعات کشاورزی ندارند و متاسفانه شرکت های بازرگانی جایگزین آنان گردیدند. از این رو شرکت کوهستان متناسب با وضعیت حال تصمیم به ساختارشکنی موجود نموده است و اقدام به تولید قطعات کشاورزی در راستای پویایی و بالندگی کشور خواهد نمود.

تیلر یا تراکتور دوچرخ چیست؟

تیلر یا تراکتور دو چرخ دستگاهی است که حدود 60 سال پیش توسط یک شرکت بازرگانی وارد ایران شد و در طی مدت کوتاهی توانستند به تکنولوژی تولید آن دست یابند و ایران را در زمره ی تولید ماشین آلات کشاورزی قرار دهد ایرانیان با خلاقیت خاص خود شروع به تولید انواع ادوات کشاورزی متناسب با شرایط اقلیمی زمین ها و باغات کشاورزی ایران پرداختند. با توجه به استفاده تیلر در امور مختلف کشاورزی می توان آن را قابل ترین ماشین آلات کشاورزی نامید. اگر این ماشین تک سیلند گازوئیلی به موقع سرویس شود می توان از آن حدود 50 سال استفاده نمود .

مجموعه کوهستان با گردآوری نکات فنی و علمی مربوط به ماشین آلات کشاورزی قصد دارد به آگاهی و آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان خود بیافزاید از این رو تصمیم به ارائه ی کلیپ های آموزشی متناسب با موضوعات مطرح شده پرداخته است شما می توانید با دنبال کردن این مجموعه کلیپ ها به معلومات و آگاهی خود در این زمینه بیافزایید.