آیا تفاوت تیلر را با تراکتورمی دانید؟
تعداد بازدید: 2057تعداد نظرات: 0
1398/06/03 - 12:32

آیا تفاوت تیلر را با تراکتورمی دانید؟

کاربرد و استفاده تیلر در بهبود و افزایش راندمان تولید به طور چشمگیری تاثیر گذار است و در مقابل آسیب ها و صدمات احتمالی را نیز کاهش می دهد. کوهستان یکی از برندهایی مطمئن با ارائه خدماتی متفاوت توانسته است کشاورزان محترم را یاری دهد تا در این کارزار با شرایط سخت اقتصادی بتوانند کمک شایانی به صنعت کشاورزی کشورمان نمایند.

آیا قابلیت ها و کارایی های آن را می شناسید؟ در این مقاله توضیحاتی را برای مخاطبان وبسایت کوهستان در خصوص ماشین آلات مذکور ارائه می دهیم. تیلر تراکتور دو چرخ است اما در ابعادی کوچکتر که تقریبا بسیاری از قابلیت های تراکتور را در مقیاسی کوچکتر دارد که برای امور کشاورزی و باغداری مورد استفاده قرار می گیرد. 

آیا تا به حال نام تیلر را شنیده اید؟

صنعت کشاورزی دارای اهمیت فوق العاده ای در رشد و شکوفایی اقتصاد یک کشور دارد. در واقع بخش کشاورزی در کشورهایی که در حال توسعه هستد موتور اصلی توسعه و رشد اقتصادی در جنبه های مختلف خواهد بود. کشورهایی که در حال توسعه هستند به منظور گذر از بحران عقب ماندن می بایست حتما توجه ویژه ای به بخش کشاورزی نمایند و با آمیخته نمودن تکنولوژی با این صنعت سعی در کارا نمودن آن کنند. به دلیل رابطه ی مستقیم این بخش با صنایع مهم دیگر می توان زمینه تولید ثروت و همچنین ایجاد بازار و ارز آوری که در نهایت منجر به رشد صنعت می شود را به وجود آورد. بنابراین یکی از مهمترین ارکان اصلی توسعه اقتصادی بخش کشاورزی است که کمک گسترده ای به برون رفت از بحران های اقتصادی که امروزه بیش از بیش با آن درگیر هستند خواهد نمود و به دلیل نقش تاثیر گذار این بخش در تامین مستقیم غذا و رفاه می بایست اهمیت به این صنعت سر لوحه برنامه های اقتصادی قرار گیرد. 

انتخاب تیلر از بهترین برندها همواره دغدغه ی کشاورزان محترم بوده است. در مقاله های قبلی در وبسایت کوهستان توضیحات فنی ماشین آلات کشاورزی به طور جامع ارائه شده است. تیلر در زمره ی ماشین آلاتی قرار می گیرد که استفاده در باغ و مزارع کوچک بسیار رایج است. انجام امور زراعی از قبیل کاشت، داشت، برداشت با این ماشین به طور ایده آلی انجام می پذیرد. 

کارایی تیلر و سلامت خاک

اگر می خواهید حیاط یا باغی را احداث نمایید کار سختی نیست. بسیاری از افراد برای آغاز این کار ابتدا با یک بیل یا تیلر وارد حیاط یا باغ می شوند و هر گونه مواد زائد و علف های هرز را با استفاده از آن بیرون می آورند. برای برخورداری از خاکی مناسب برای کاشت محصولاتی ارگانیک با شیوه های طبیعی و اضافه کردن کود گیاهی و کومپوست کمک بسیار شایانی به قرارگیری سبزیجات در شرایطی مناسب خواهد بود. اما باید به یاد داشته باشید خاک از مهم ترین المان های پرورش محصولات کشاورزی است. هر اندازه خاک سالم تر باشد زمین زراعی پر بار تر و سازنده تری برای پرورش محصولات به وجود خواهد آورد.

برند کوهستان با بهره گیری از تجربه و دانش فنی مدیران خود توانسته است با تامین ماشین آلات کشاورزی به روز و سازگار با شرایط محیطی و اقلیمی ایران کمک شایانی به صنعت کشاورزی که یکی ازمهمترین و اصلی ترین صنایع کشور است کرده باشد. محصولات کشاورزی از نیازهای اولیه و اساسی انسان است که تحت تاثیر کیفیت ماشین آلات کشاورزی می باشد بنابراین توجه به این بخش از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای اطلاع از فعالیت های این مجموعه با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.