آیا DFAM  را می‌شناسید؟
تعداد بازدید: 2894تعداد نظرات: 0
1396/03/08 - 13:30

آیا DFAM را می‌شناسید؟

در این مقاله به بررسی فعالیت های شرکت DFAM در زمینه ی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در جهت رفع نیازهای کشاورزان می پردازیم. شرکت DFAM با بهره گیری از دانش فنی و مهندسین مجرب از سرتاسر دنیا، پیشرفته ترین و به روز ترین تراکتورها و تیلرها را عرضه داشته است.

درباره ی DFAM  بیشتر بدانیم  

از زمان تاسیس گروه شرکت های Changzhou Dongfeng Agricultural Machinery در سال 1952 ( مدت ها بعد با نام DFAM شناخته شد) ، این شرکت با ارائه ماشین آلات کشاورزی با دوام و قابل اطمینان در خدمت رفع نیازهای کشاورزان بوده است.

دفتر مرکزی شرکت در شهر Changzhou چین واقع شده است. شرکت DFAM دامنه ی وسیعی از تجهیزات کشاورزی از قبیل تراکتور، تیلر، کمباین و دیگر دنباله بندهای تراکتور و تیلر از قبیل لودر جلوی تراکتور، بیل عقب تراکتور، علف زن و همچنین قطعات یدکی ماشین آلات را ارائه و پشتیبانی می کند.

شرکت DFAM با بیش از 2500 پرسنل و مهندسین مجرب از سرتاسر دنیا، در ارائه بهترین کیفیت و خدمات به مشتریان ثابت و وفادار خود به نحو احسن عمل کرده است. سالهای اخیر ظرفیت تولید سالانه تراکتور دانگ فنگ و تیلر به ترتیب به 700.000 عدد و 100.000 عدد افزایش یافته است که این ارقام و این افزایش تولید در پاسخ به تقاضای بسیار بالای بازار داخلی و جهانی ایجاد شده است. به طور همزمان با افزایش تولید، بازدهی کل نیز با موفقیت به 400 ملیون دلار امریکا رسید.

محصولات DFAM تحت جهار برند اصلی دربازار جهانی درحال داد و ستد می باشد :

برای تراکتور برند های DF  ،Dongfeng و DFAM   

برای دنباله بند های مزرعه برند Town Sunny

DFAM شرکت Dongfeng Europe در آلمان و Dongfeng USA در امریکا را برای خدمت رسانی هر چه آسان تر به مشتریان تاسیس کرده است. شبکه گسترده ای از نمایندگی و عاملیت های شرکت در سرتاسر جهان به ویژه در اروپا، کانادا، استرالیا، اکراین و بنگلادش، حضور همیشگی دانگ فنگ را تضمین کرده اند.

شرکت DFAM در خصوص به روز رسانی تراکتورها با استاندارد های جهانی، توجه و حساسیت ویژه ای را لحاظ کرده است. باتوجه به تعهد صادقانه شرکت درمقابل مشتریان خود، در هر زمان و هر مکان امکان دسترسی به فروشندگان، خدمات و گروه پشتیبانی وجود خواهد داشت.

شرکت پارس آرای کوهستان با تکیه بر سال‌ها تجربه و تدبیر مدیران و متخصصین خود، مجموعه‌ای از بهترین و کارآمدتربن ما‌شین‌آلات و ادوات کشاورزی از بهترین برند‌های به نام دنیا را گرد هم آورنده‌اند و امروز روز توانسته است نقشی اساسی را در صنعت کشاورزی ایفا کند تا شاید قدری از زحمات کشاورزان کاسته و آن‌ها را به سمت و سوی کشاوزری نو سوق دهد. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعلت دقیق‌تر چه درباره‌ی قیمت و چه مشخصات ماشین‌آلات با ما تماس بگیرید.

کوهستان | معتبرترین مرجع خرید و فروش ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی | تراکتور و تیلر