ادوات تیلر
تعداد بازدید: 3652تعداد نظرات: 0
1396/12/14 - 11:43

ادوات تیلر

شرکت کوهستان با ارائه و عرضه ادوات کشاورزی متنوع به منظور نصب بر روی تیلر و تراکتور توانسته است نیاز های بخش کشاورزی را تامین نماید. ادوات تیلر و تجهیزات کشاورزی عرضه شده در این مجموعه از کیفیت مطلوبی برخوردار است و تقاضای بازار داخلی را پوشش می دهد.

در مبحث مکانیزاسیون کشاورزی افزایش کمی و بهبود کیفی و متعاقب آن جلب اعتماد بازار در زمینه محصولات کشاورزی اعم از تولید نهاده ها، زراعت و باغبانی، دام و طیور، آبزیان و دامپزشکی، مجهز شدن این بخش به وسایل، امکانات و ماشین آلات پیشرفته را می طلبد. به کارگیری صنایع و فن آوری های جدید در فعالیت های کشاورزی، ضمن افزایش تولید محصولات، کاهش هزینه های تولید و متعاقبا کاهش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی، ضمن تامین رضایت نهایی کشاورزان و مردم، زمینه را برای تولید پایدار، بازار مطمئن و مناسب برای صادرات این محصولات کشاورزی ایجاد می کند.

فواید ماشین آلات و ادوات کشاورزی

استفاده از ماشین آلات پیشرفته در فعالیت های بخش کشاورزی در کنار توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی یکی از سودمندترین راه ها برای رسیدن به تولید پایدار و مطمئن در بخش کشاورزی است. از طرفی، صنایع بخش کشاورزی ضمن اینکه از بیکاری های دائمی و فصلی در این بخش می کاهد، در عین حال زمینه تولید محصولات با کیفیت و مرغوب را فراهم آورده و به افزایش تولیدات و بهره وری در تمام مراحل (کاشت، داشت، برداشت و توزیع) کمک کرده و فرصت های شغلی، تامین نیاز های اساسی، پیوند با دیگر بخش های اقتصادی و کاهش نابرابری های منطقه ای را منجر خواهد شد. از این رو، توسعه کشاورزی پیشرفته در تمام ابعاد را می توان پیش نیاز استراتژی صنعتی شدن و تامین کننده امنیت غذایی در کشور نامید.

نکته در خور توجه آن است که با توجه به آمار موجود مبنی بر تقلیل جمعیت روستا ها، برای جبران توان انسانی نیاز به ماشین آلات کشاورزی نظیر تراکتور و تیلر افزایش خواهد یافت. در بحث ماشین های کشاورزی و تنوع تولیدی که در حوزه های زراعت، باغبانی، شیلات، امور دام و جنگل و مرتع وجود دارد ایجاب می نماید که به کلیه مولفه های توسعه مکانیزاسیون در این بخش ها توجه شود. تامین نیروی محرکه، ادوات دنباله بند و تجهیزات کشاورزی و آموزش کاربران ماشین های کشاورزی و نحوه بهره برداری اقتصادی از ماشین آلات با توجه ویژه به مصرف آب و مسائل زیست محیطی، موضوعاتی هستند که برای آن برنامه ریزی لازم است.

انواع ادوات تیلر را بشناسید.

از ادوات و تجهیزات قابل استفاده برای تیلر می توان خیش(گاوآهن)، روتاری(کلوخ خردکن)، دیسک، سمپاش، تریلر، پمپ آب و... را می توان نام برد که هر کدام دارای کاربرد های مختلفی می باشد با اتصال ادوات کشاورزی به تیلر می توان به راندمان در عملیات کشاورزی افزود. هریک از این ادوات دارای کاربرد های متفاوت می باشد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می نماییم :

دیسک یکی از ادوات مورد استفاده برای تیلر می باشد که در زمین های شالیزاری و باغات کاربرد دارد وسیله ایست برای مسطح نمودن زمین های شخم زده، از بین بردن علف های هرز و باقی مانده گیاهان، خرد و پودر نمودن کلوخ ها، پوشاندن بذر هایی که به صورت دستی بر روی خاک ریخته می شود و ...به کار برده می شود ساختمان دیسک ها از تعدادی بشقاب مدور و توگرد تشکیل شده است که با فواصل تعیین شده بر روی دو یا چهار محور حرکت می کنند این بشقاب ها در مرکز ضخیم و در لبه نازک هستنددر برخی از انواع دیسک ها لبه ها دارای کنگره می باشد.

با توجه به تنوع محصولات مورد کشت نظیر محصولات زراعی، باغی و ... همچنین تنوع اقیلم، آفات و بیماری ها و شرایط جوی و محیطی زندگی ها و همچنین نوع سموم، سمپاش های زیادی در سراسر جهان طراحی و ساخته شده که هر کدام دارای کاربرد های خاص و متفاوت می باشد سمپاش های شرکت کوهستان قابل نصب بر روی تمامی تیلر ها می باشد و قابلیت سمپاشی به شعاع 50 متر و ارتفاع 20 متر را داراست.

شرکت کوهستان با ارائه ماشین آلات و ادوات باکیفیت و مرغوب از معتبرترین برندهای جهانی و با دارا بودن 50 نماینده در سراسر ایران سعی بر این دارد با توجه به وسعت کشاورزی و زراعت در ایران از گذشته تا امروز به عنوان تأمین کننده بخشی از نیازمندیهای کشاورزان به پیشرفت و پیشبرد این صنعت کمک شایانی نماید. شما عزیزا می توانید برای کسب اطلاع از محصولات و نمایندگی های این مجموعه با کارشناسان فروش 26600914-021 تماس حاصل نمایید.