از کجا تراکتور بخرم؟
تعداد بازدید: 1130تعداد نظرات: 0
1397/10/18 - 13:18

از کجا تراکتور بخرم؟

تراکتورهای شاکتی و دانگ فنگ بخشی از محصولات کوهستان می باشد که دارای تاییدیه مرکز مکانیزاسیون است و به دلیل تطابق با استانداردهای جهانی بانک کشاورزی وامی برابر با 80 درصد ارزش دستگاه به محصولات کوهستان تخصیص می دهد.

شرکت پارس آرای کوهستان تامین کننده و عرضه کننده ماشین آلات کشاورزی از قبیل تراکتور، تیلر و ادوات آن ها می باشد که با ارائه بهترین ماشین آلات از بهترین برندها کمک شایانی به توسعه ی کشاورزی در ایران نموده است. این مجموعه دارای ماشین آلاتی با مشخصات فنی و قابلیت هایی متنوع و قدرت موتورهای مختلف می باشد که در این جا به برخی از آنها اشاره می نماییم.

تراکتور دانگ فنگ

یکی از محصولات کوهستان تراکتور دانگ فنگ کابین دار و بدون کابین با مدل DF504-G3 می باشد که محصولی با درجه ی کیفی بالا ساخت کشور چین است. قدرت این ماشین 50 قوه اسب بخار است که بسیار مناسب برای آماده سازی زمین های شالیکاری، زراعی و باغات می باشد. وزن این دستگاه 2170 کیلوگرم که در مقایسه با تراکتورهای دیگر نسبتا سبک تر می باشد بنابراین امور کشاورزی ساده تر انجام می پذیرد. سوخت تراکتور DF504G3  گازوئیل و چهار سیلندر می باشد. از دیگر مشخصات این دستگاه فرمان هیدرولیک است که رفاه و آسایش کشاورزی را تامین می نماید. موتور این تراکتور با استارت راه اندازی می شود. ابعاد این ماشین 3780*2250*1615 میلی متر می باشد.

از دیگر محصولات مجموعه تراکتور Df404-G2 و DF254-G2 است که محصول کشور چین و کمپانی دانگ فنگ می باشد. قدرت این دو ماشین به ترتیب 40 و 25 قوه اسب بخار می باشد. سوختی که این دستگاه مورد استفاده قرار می دهد گازوئیل می باشد و به ترتیب دارای 4 و 3 سیلندر هستند. این نوع تراکتور قابلیت آماده سازی زمین های شالیکاری، زراعی و باغات مورد استفاده قرار می گیرد.  از دیگر محصولات برند کوهستان تراکتورهای شاکتی محصول کشور هندوستان با مدل هایV.S.T 224D و مدل FieldTrack V.S.T 180D است که محصول شاکتی هندوستان و به ترتیب با 22 و 18.5 قوه اسب بخار می باشند. سوخت این نوع از تراکتور نیز گازوئیل می باشد و دارای سه سیلندر است که به صورت استارتی روشن می شوند.

نصب ادوات بر روی تراکتور

بر روی تراکتور ادوات بسیاری نصب می شوند که برخی از آنها که از محصولات کوهستان نیز می باشند شامل روتیواتور، گاوآهن، بیل مکانیکی و لودر می باشد.

برند کوهستان با بهره گیری از دانش فنی و قابلیت های مدیران و کارشناسان توانمند خود از مناسب ترین گزینه ها برای انتخاب مشتریان و خرید تراکتور خواهند بود. تجربه برخی مدیران ارشد این مجموعه در زمینه تولید ماشین آلات کمک شایانی به انتخاب محصولی کارآمد و متناسب با شرایط اقلیمی و اقتصادی ایران نموده است. خرید از این مجموعه مزیت های بیشماری برای مشتریان محترم به همراه خواهد داشت که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

مزیت خرید از پارس آرای کوهستان

اگر روزی تصمیم گرفتید از کوهستان خرید نمایید بدانید که نه تنها محصولی شایسته ی خود خریداری نموده اید بلکه هزینه و وقت خود را نیز ذخیره کرده اید. محصولات این مجموعه همگی دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد که آن را از دیگر برندها متمایز نموده است. یکی از مهمترین تسهیلاتی که این مجموعه برای مشتریان خود قائل شده است ثبت محصولات خود در سامانه ی جهاد کشاورزی می باشد و دلیل توانایی در اجرای این کار تطابق محصولات این مجموعه با استانداردهای جهانی و برخورداری از تاییدیه مرکز مکانیزاسیون است. بانک کشاورزی به محصولاتی که دارای تاییدیه مرکز مکانیزاسیون است تسهیلاتی ارائه می دهد که شامل 80 درصد ارزش دستگاه وام بانکی برای خرید تراکتور و سایر ماشین آلات کشاورزی می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با دپارتمان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید همچنین برند کوهستان میزبان شما عزیزان در غرفه پارس آرای کوهستان در نمایشگاه های ماشین آلات کشاورزی در تهران و شهرستان ها خواهند بود.