تراکتور شالیزار
تعداد بازدید: 2635تعداد نظرات: 0
1396/11/24 - 16:07

تراکتور شالیزار

صنعت و تکنولوژی کشاورزی به عنوان یکی از مهم ترین حلقه های اقتصادی کشور که زمینه مهم استقلال غذایی و خودکفایی ملی را در دست دارد، عرصه خطیری است که به دلیل اهمیت و حساسیت های ویژه خود همواره به بازنگری ها و اعمال دقت نظر کافی در حوزه دانش و فناوری نیاز دارد.

این عرصه مهم ملی که ثمر و دست رنج زحمت کشان و کشاورزان پرتلاش را به میدان آورده تا صادرات ملی را در کنار تامین امنیت غذایی مردم رقم بزند، بدون بهره گیری از دانش، فناوری و تخصص بیشتر، بهره وری و بازدهی بالاتری به همراه خواهد داشت. از این رو دست اندرکاران حلقه های مختلف این زنجیره باید زوایای جدید این صنعت، مزیت ها و ویژگی هایش را به خوبی بشناسند تا بتوانند خاک حاصلخیز ایران زمین را از محصولاتی با کیفیت، بارور ساخته و همچنین حجم تولید، میزان مصرف، بازدهی و دیگر عوامل یک تولید خوب را نیز مدنظر داشته باشند.

درباره تراکتور شالیزاری چه می دانید؟

افزایش تولید محصولات کشاورزی و خود اتکایی در این بخش، به ویژه با وجود محدودیت در منابع آبی، ما را در شناسایی و پاسخ مناسب به عواملی که منتج به این مهم می شود وادار می سازد.

به کارگیری نهاده های کشاورزی نوین و دانش محور یکی از مهم ترین عوامل نیل به این هدف است. تغذیه مناسب گیاهان با کودهای کشاورزی، استفاده از بذر و نهال های متناسب با شرایط اقلیمی، به کارگیری سموم موثر و ماشین آلات و ادوات کشاورزی مدرن از الزامات کنونی بخش کشاورزی می باشد.

 یکی از ماشین آلات قدیمی در بخش کشاورزی که به آن ماشین مولد نیرو نیز گفته می شود تراکتور است. ساختمان تراکتور ها روز به روز کامل تر می شود چرا که قدرت موتور تراکتور ها با هم برابر نیستند تراکتور از ماشین های کشاورزی متداول می باشد که امروزه متناسب با هر کاری تراکتور مخصوص آن کار ساخته می شود.

با توجه به توان و قدرت تراکتور های شالیزاری می توان حجم بیشتری از کار را ظرف مدت کوتاهی به انجام رسانید عملکرد این دست از ماشین ها برای زمین های شالیزاری که از کرت و قسمت های کوچکی ساخته می شوند بسیار مناسب است و هرگز با تراکتور های معمولی امکان شخم زدن، کاشت و برداشت نمی باشد با توجه به مسیر های باریک شالیزار ها و جاده های روستایی تراکتور های شالیزاری بسیار مناسب تر و عملکرد بهتری دارند اندازه و چرخ های کوچک تر این ماشین این فرصت را به کشاورز می دهد که به آسانی در زمین شالیزار بچرخد و کارهای معمول را انجام دهد. در واقع شما با خرید یک دستگاه تراکتور شالیزاری قدرت و توان یک تراکتور معمولی را به درون شالیزارتان می آورید.

عملکرد تراکتور شالیزار شرکت کوهستان

شرکت کوهستان جهت بررسی عملکرد محصولات خود در زمین های شالیزاری به یکی از روستاهای شهرستان کوچصفهان روستای جیرمحله مراجعه نمود و با آقای ابوطالب صفری که یکی از خریداران محصولات این شرکت بود مصاحبه ای را به عمل آورد تا از رضایت مشتریان خود مطلع شود .

آقای صفری اذعان داشتند : پیشرفت و رشد تکنولوژی برای من غیر قابل باور است تا همین چند سال پیش برای آماده سازی، کشت و برداشت مجبور بودم علاوه بر خانواده خود از نیروهای محلی در انجام امور کمک بگیرم که معمولا با هزینه های بالایی جهت استخدام همیار مواجه می شدم البته این زمین ها از پدربزرگم به پدرم و از ایشان به من رسید و ما همواره با مشکلاتی از این دست مواجه بودیم و برای به دست آوردن محصول زحمات فراوانی کشیده می شد تا زمانی که مدیریت کاشت و برداشت محصولات به دست من افتاد و من با خرید یک تیلر اقساطی توانستم بخش اعظمی از مشکلات را برطرف نمایم اوایل پاییز امسال در قهوه خانه نشسته بودم که در شبکه باران تیزر تبلیغاتی شرکت کوهستان را مشاهده کردم و طی تماسی با کارشناسان فروش آن مجموعه و راهنمایی های بی شائبه ی آن ها تصمیم به خرید یک دستگاه تراکتور شالیزاری گرفتم که بسیار در راندمان تولید و نگهداری شالیزار موثر بوده و درحال حاضر از حداقل نیروی انسانی در کارها استفاده می نمایم و از این فرصتی که برای من ایجاد شد نهایت تشکر را از شرکت کوهستان دارم چون می دانم در پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز با همین کیفیت همراه بنده خواهند بود.

با توجه به بررسی مهندسی و مشاوره با متخصصین مجرب جهاد کشاورزی شرکت کوهستان بر آن شد که این محصول فوق العاده و محبوب را به سبد کالای خود بیافزاید تا کشاورزان زحمت کش و عزیزمان از رفاه بیشتری در تولید محصولات کشاورزی برخوردار شوند. با توجه به تنوع محصولات این شرکت جهت کسب اطلاع با مراکز فروش (نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران) و یا با کارشناسان فروش در دفتر مرکزی 26600914 -021 تماس حاصل نمایید.