تفاوت تراکتور دوچرخ با تراکتور چهار چرخ
تعداد بازدید: 3185تعداد نظرات: 0
1398/06/05 - 09:23

تفاوت تراکتور دوچرخ با تراکتور چهار چرخ

تیلر به گونه ای طراحی شده است تا انواع مختلف ادوات و دنباله بندها برای کاربردهای مختلف  برای انجام امور زراعی به آن متصل شود. سهولت در تعویض انواع مال بندها و تغییر عملیات های مختلف کشاورزی و وظایف آنها از مهمترین فواید و محاسن این ماشین کوچک است.  

چرا تیلر یا تراکتور دو چرخ برای استفاده در باغ و یا باغچه مناسب تر از تراکتورهای چهار چرخ خواهد بود؟

تیلر ماشینی کوچک اما قدرتمند است. در واقع دستگاهی همه کاره با توانایی، قابلیت و کاربردهای مختلف است. دنباله بند یا ادواتی که می توان به تیلر متصل نمود تعدادی بیش از 40 عدد است و به گونه ای طراحی شده است که تمام قابلیت ها و کارایی ها در یک ماشین جمع شده است. جامعه کشاورزان و مجمع برنامه ریزی مواد غذایی بر این باورند که تیلر دستگاهی بسیار مناسب برای عملیات های مختلف است و این ماشین نه بسیار کوچک و نه خیلی بزرگ است به همین دلیل استفاده از آن بسیار راحت و مناسب انجام می پذیرد. کار با تیلر بسیار راحت و ساده انجام می گیرد و بدون ایجاد مشکل و سختی کاربر را در انجام امور مختلف زراعی یاری گر است.

تیلر یا تراکتور دوچرخ گلدن باو

تیلر گلدن باو با مدلTNS80-JG0  از محصولات برند کوهستان است که ساخت کشور چین است. قدرت این ماشین ها 8 قوه اسب بخار است که دارای توانایی و قابیلت های مختلفی است. به وسیله ی این ماشین شخم زدن باغ ها و زمین های زراعی کوچک و حتی شخم باغچه های کوچک در ویلاها و حیاط خانه ها را می توان سهولت بخشید. از دیگر وظایف تیلر آماده سازی زمین های شالیکاری است اشاره به این نکته حائز اهمیت است که وزن آن256 کیلوگرم است بنابراین برای زمین های شالیکاری بسیار مناسب است زیرا وزن سبک کمک می کند تا درون زمین های شالیزاری فرو نرود. به دلیل کوچک بودن ابعاد امکان استفاده در گلخانه ها نیز وجود خواهد داشت. ابعاد دستگاه 1235*710*2050 میلی متر است. نوع سوخت ماشین های کشاورزی دارای اهمیت فراوانی است این دستگاه با استفاده از گازوئیل حرکت می نماید. از دیگر وظایف این دستگاه حمل و نقل و همچنین سم پاشی است.  

تراکتور دانگ فنگ

نوع و مدل دستگاه DF120-JG95 با برند کوهستان محصول کشور چین است که موتور آن دارای قدرتی برابر با 9.5 قوه اسب بخار است. ابعاد این دستگاه 1680*960*1250 میلی متر است که این دستگاه نیز همانند دستگاه مذکورکوچک است و دارای قابلیت های فراوانی خواهد بود. وزن این دستگاه 350 کیلوگرم و سوخت آن گازوئیلی است. این دستگاه تک سیلندر چهار زمانه است. سیستم استارت آن هندلی و کاربرد و زمینه های استفاده از آن به منظور آماده سازی زمین های شالیکاری، شخم باغات، گلخانه ها و همچنین حمل و نقل و سم پاشی خواهد بود.  

از ابتدای زندگی بشر غذا نیازی اصلی و اساسی بوده است امروزه توجه به این نیاز بیش از پیش خودنمایی می کند. به دلیل افزایش جمعیت کره ی زمین تامین و تهیه مواد اولیه امری چالش برانگیز خواهد بود. در این اثنا کشورها و دولت هایی که پیشرو در زمینه تولید محصولات کشاورزی باشند نگرانی و دلواپسی کمتری پیرامون تامین منابع غذایی خواهند داشت.  

کوهستان تامین کننده و تولید کننده ماشین آلات و ادوات و دنباله بند های کشاورزی است که توانسته است در زمینه های مختلف کشاورزی دارای فعالیت ویژه ای باشد برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات کوهستان با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید و یا از صفحه ی اینستاگرام  به آدرس https://www.instagram.com/koohestan.co/ بازدید به عمل آورید. نمایشگاه های بین المللی ماشین آلات کشاورزی در تهران و سایر شهرها میزبان علاقه مندان به این صنعت جذاب خواهند بود.