قیمت تراکتور در سال 97
تعداد بازدید: 107922تعداد نظرات: 0
1396/08/09 - 14:48

قیمت تراکتور در سال 97

برای کسب اطلاعات سودمند در خصوص قیمت تراکتورهای کوهستان پیشنهاد می کنیم متن زیر را مطالعه فرمایید و علاوه بر آن با برخی از ویژگی ها و عملکردهای تراکتور نیز آشنا شوید. انواع ادوات کشاورزی قابلیت اتصال به تراکتور را دارا می باشد.

کشاورزان عزیز در خصوص خرید تراکتور و ادوات کشاورزی می بایست در مورد نیازهای خود و قیمت تراکتور از اطلاعات کافی و به روز برخوردار باشند، بر این اساس برند کوهستان از بزرگترین تامین کننده های ماشین آلات کشاورزی مصمم شده است تا با ارائه ی مطالبی در خصوص ویژگی ها و عملکرد تراکتور و همچنین قیمت تراکتورها به هم میهنان و کشاورزان سرزمینمان به منظور ارتقا و رشد سطح علمی و دانش فنی کاربران این صنعت در جهت آبادانی و رشد ایران عزیزمان قدم بردارند.     

تراکتور به طور سنتی در اراضی کشاورزی به منظور مکانیزه کردن برخی از وظایف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. تراکتورهای مدرن برای شخم زدن و آماده کردن زمین برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر کاربردهای تراکتور حفظ و نگهداری از اراضی کشاورزی، کود دادن و پاکسازی بوته ها می باشد.  

کاربرد تراکتور در زمین های کشاورزی همچنین باغات دارای فواید و مزایای بیشماری می باشد. در این مقاله به بررسی فواید مختلف استفاده از تراکتور برای مکانیزه کردن کشاورزی، باغداری و یا حتی حفاری پرداخته خواهد شد.       

تراکتورها دارای آپشن های بسیار گسترده ای می باشند که با تمام وظایف و نیازمندی های خاص کاربران همخوانی و هماهنگی دارد و به عبارتی دیگر پاسخگوی تمام احتیاجات کشاورزان و باغداران می باشد.

تطبیق پذیری و همه کاره بودن

اگرچه تراکتور در طیف گسترده ای از مدل ها موجود می باشد اما تراکتورهای مدرن به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که تمامی وظایف و کارهای ممکن را به تنهای انجام می دهند. تراکتورهای همه کاره  توانایی انجام طیف وسیعی از وظایف و کارها از قبیل باغبانی تا امور مربوط به زراعت در زمین های کشاورزی را دارا می باشند، به علاوه این تراکتورها قابلیت متصل شدن ادوات و دنباله بندها از نظیر لودرهای جلویی و بیل های مکانیکی عقبی را دارا می باشند.   

قدرت و دوام تراکتور

تراکتورها و موتورهای آنها به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که برای حرکت در زمین های ناهموار، کشیدن بارهای بسیار سنگین و انجام امور کشاورزی مناسب می باشند. همچنین در تراکتورهای مدرن، اکسل (axle) های چدنی جلویی برای قدرت و دوام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سادگی در جابجا کردن و عملکرد تراکتور

تراکتورهای مدرن به منظور ساده کردن عملکرد خود از انتقال نیرو و انتقال هیدرواستاتیک بهره می برد. در حالی که این تراکتورها دارای فرمان های پر قدرت به منظور دور زدن های راحت تر می باشد، مدل های پیشرفته تر با کنترل هایی جهت انتقال کمک می کند که اپراتور دچار خستگی کمتری شود.

 

قیمت تراکتور و آشنایی با ادوات کشاورزی قابل اتصال به تراکتور

در تراکتورهای مدرن به منظور انجام کارهای بیشتر و وظایفی در طیف گسترده تر قابلیت اتصال ادوات کشاورزی و باغداری نظیر لودر جلو و بیل مکانیکی به تراکتور وجود دارد. سه نقطه ی اتصال (Three- point hitch) در تراکتور نقاطی می باشد که ادوات کشاورزی از طریق این نقاط به تراکتور متصل می شوند.   

برند کوهستان تامین کننده و عرضه کننده ی پیشرفته ترین ماشین آلات و ادوات کشاورزی در عرصه ی کشاورزی می باشند که توانسته است با برخورداری از دانش فنی متخصصین این مجموعه یکی از پرچم داران ماشین آلات صنعتی در ایران باشد. قیمت تراکتور دانگ فنگ با مدل های DF404G2 و DF254G2 که تامین، مونتاژ و عرضه ی آن توسط شرکت کوهستان انجام می پذیرد به شرح زیر اعلام می شود.

شرح کالا

قیمت تراکتور (ریال)

تراکتور 40 قوه اسب DONG FENG مدل DF404G2 دارای تايیديه مرکز مکانیزاسیون و CE اروپا

تماس بگیرید

تراکتور 25 قوه اسب DONG FENG مدل DF254G2 دارای تايیديه مرکز مکانیزاسیون و CE اروپا

تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تراکتور کوهستان می توانید با دپارتمان فروش کشاورزی با کارشناسان متخصص در این زمینه در دفتر مرکزی پارس آرای کوهستان 26600914-021 تماس حاصل نمایید و از کلیات و جزئیات مورد نیاز خود در خرید تراکتور مطلع شوید.

به روز رسانی قیمت تراکتور در سال 97

با توجه به ورود محصولات جدید به سبد کالای شرکت کوهستان و توزیع سراسری آن و قیمت گذاری به روز بازار متناسب با محصولات شرکت های رقیب تلاش گردیده است که قیمت ها به صورت متعادلی و متناسب با ظرفیت خرید کشاورزان محترم تنظیم و روانه بازار گردد در این برهه از زمان که نوسانات ارزی بازار بر روی فروش محصولات تاثیر مستقیم دارد و اکثر رقبا از ارائه ی قیمت های جدید امتناع می کنند شرکت کوهستان تلاش می نماید که ثبات و تعادلی را در ارائه ی قیمت ماشین آلات کشاورزی خود ایجاد نماید توصیه می گردد جهت اطلاع از قیمت های روز و مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار با کارشناسان فنی و متخصص این شرکت تماس حاصل نمایید.