قیمت تراکتور در سال 96
تعداد بازدید: 5974تعداد نظرات: 0
1396/08/09 - 14:48

قیمت تراکتور در سال 96

برای کسب اطلاعات سودمند در خصوص قیمت تراکتورهای کوهستان پیشنهاد می کنیم متن زیر را مطالعه فرمایید و علاوه بر آن با برخی از ویژگی ها و عملکردهای تراکتور نیز آشنا شوید. انواع ادوات کشاورزی قابلیت اتصال به تراکتور را دارا می باشد.

کشاورزان عزیز در خصوص خرید تراکتور و ادوات کشاورزی می بایست در مورد نیازهای خود و قیمت تراکتور از اطلاعات کافی و به روز برخوردار باشند، بر این اساس برند کوهستان از بزرگترین تامین کننده های ماشین آلات کشاورزی مصمم شده است تا با ارائه ی مطالبی در خصوص ویژگی ها و عملکرد تراکتور و همچنین قیمت تراکتورها به هم میهنان و کشاورزان سرزمینمان به منظور ارتقا و رشد سطح علمی و دانش فنی کاربران این صنعت در جهت آبادانی و رشد ایران عزیزمان قدم بردارند.     

تراکتور به طور سنتی در اراضی کشاورزی به منظور مکانیزه کردن برخی از وظایف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. تراکتورهای مدرن برای شخم زدن و آماده کردن زمین برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر کاربردهای تراکتور حفظ و نگهداری از اراضی کشاورزی، کود دادن و پاکسازی بوته ها می باشد.  

کاربرد تراکتور در زمین های کشاورزی همچنین باغات دارای فواید و مزایای بیشماری می باشد. در این مقاله به بررسی فواید مختلف استفاده از تراکتور برای مکانیزه کردن کشاورزی، باغداری و یا حتی حفاری پرداخته خواهد شد.       

تراکتورها دارای آپشن های بسیار گسترده ای می باشند که با تمام وظایف و نیازمندی های خاص کاربران همخوانی و هماهنگی دارد و به عبارتی دیگر پاسخگوی تمام احتیاجات کشاورزان و باغداران می باشد.

تطبیق پذیری و همه کاره بودن

اگرچه تراکتور در طیف گسترده ای از مدل ها موجود می باشد اما تراکتورهای مدرن به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که تمامی وظایف و کارهای ممکن را به تنهای انجام می دهند. تراکتورهای همه کاره  توانایی انجام طیف وسیعی از وظایف و کارها از قبیل باغبانی تا امور مربوط به زراعت در زمین های کشاورزی را دارا می باشند، به علاوه این تراکتورها قابلیت متصل شدن ادوات و دنباله بندها از نظیر لودرهای جلویی و بیل های مکانیکی عقبی را دارا می باشند.   

قدرت و دوام تراکتور

تراکتورها و موتورهای آنها به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که برای حرکت در زمین های ناهموار، کشیدن بارهای بسیار سنگین و انجام امور کشاورزی مناسب می باشند. همچنین در تراکتورهای مدرن، اکسل (axle) های چدنی جلویی برای قدرت و دوام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سادگی در جابجا کردن و عملکرد تراکتور

تراکتورهای مدرن به منظور ساده کردن عملکرد خود از انتقال نیرو و انتقال هیدرواستاتیک بهره می برد. در حالی که این تراکتورها دارای فرمان های پر قدرت به منظور دور زدن های راحت تر می باشد، مدل های پیشرفته تر با کنترل هایی جهت انتقال کمک می کند که اپراتور دچار خستگی کمتری شود.

 

قیمت تراکتور و آشنایی با ادوات کشاورزی قابل اتصال به تراکتور

در تراکتورهای مدرن به منظور انجام کارهای بیشتر و وظایفی در طیف گسترده تر قابلیت اتصال ادوات کشاورزی و باغداری نظیر لودر جلو و بیل مکانیکی به تراکتور وجود دارد. سه نقطه ی اتصال (Three- point hitch) در تراکتور نقاطی می باشد که ادوات کشاورزی از طریق این نقاط به تراکتور متصل می شوند.   

برند کوهستان تامین کننده و عرضه کننده ی پیشرفته ترین ماشین آلات و ادوات کشاورزی در عرصه ی کشاورزی می باشند که توانسته است با برخورداری از دانش فنی متخصصین این مجموعه یکی از پرچم داران ماشین آلات صنعتی در ایران باشد. قیمت تراکتور دانگ فنگ با مدل های DF404G2 و DF254G2 که تامین، مونتاژ و عرضه ی آن توسط شرکت کوهستان انجام می پذیرد به شرح زیر اعلام می شود.

شرح کالا

قیمت تراکتور (ریال)

تراکتور 40 قوه اسب DONG FENG مدل DF404G2 دارای تايیديه مرکز مکانیزاسیون و CE اروپا

401.170.000

تراکتور 25 قوه اسب DONG FENG مدل DF254G2 دارای تايیديه مرکز مکانیزاسیون و CE اروپا

308.672.000

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تراکتور کوهستان می توانید با دپارتمان فروش کشاورزی با کارشناسان متخصص در این زمینه در دفتر مرکزی پارس آرای کوهستان 26600914-021 تماس حاصل نمایید و از کلیات و جزئیات مورد نیاز خود در خرید تراکتور مطلع شوید.