قیمت تراکتور چقدر است؟
تعداد بازدید: 4045تعداد نظرات: 0
1397/11/14 - 12:08

قیمت تراکتور چقدر است؟

افزایش و ارتقا سطح مکانیزاسیون کشاورزی در ایران منجر به افزایش و بهبود کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی می گردد. قیمت تراکتور کوهستان به گونه ای مقرون به صرفه است که توانسته است بازار داخلی را جذب نماید.

تعریف مکانیزاسون چیست ؟ اگر بخواهیم تعریفی ساده از مکانیزاسیون  بیان کنیم این گونه باید بگوییم که مکانیزاسیون به معنای کاربرد ماشین آلات در پروسه ی تولید محصولات کشاورزی به منظور اهدافی از قبیل کاهش هزینه ی تولید، انجام به موقع عملیات کشاورزی، تعدیل هزینه ی نیروی انسانی، ارتقا و بهبود بهره وری و همچنین مدیریت مصرف نهاده های کشاورزی (هر آنچه در فرایند تولید نقش دارند مانند کود، سموم، بذر، سیستم آبیاری و ...) که تماما منجر به افزایش کمی و کیفی تولید می گردد. در سالهای اخیر در زمینه ی مکانیزاسیون سرمایه گذاری های گسترده ای انجام گرفت که همین امر باعث شد شاخص ضریب مکانیزاسیون  در کشور افزایش یابد. یکی از اهداف بسیار با اهیمت در این زمینه حمایت از تولید داخل است.

تاثیر مکانیزاسیون در کشاورزی

استفاده از تراکتور و مکانیزاسیون در واقع راه گذر از کشاورزی سنتی و خود معیشتی به کشاورزی پایدار خواهد بود و به طور قطع با گذر زمان و همچنین محدودیت در منابع، نهاده ها و عوامل تولید و همچنین رشد رو به افزایش جمعیت، اهمیت و نقش بسیار با ارزش و جایگاه ویژه مکانیزاسیون برجسته تر می گردد. نکته ی بسیار با اهیمت این مطلب است که به فرآیند مکانیزاسیون می بایست دیدی فراتر از یک نهاده داشت زیرا با بهره گیری از مکانیزاسیون می توان نهاده هایی از قبیل بذر، خاک، کود، سم و آب را نیز مدیریت صحیح نمود. تراکتور و تیلر دارای اهمیت فوق العاده ای در این زمینه خواهد بود و منجر به تولید پایدار و اقتصادی خواهد گشت.      

سوالاتی که مطرح می شود این است که سهم مکانیزاسیون در تولید چیست و یا به عبارتی دیگر چه سهمی از تولید بر عهده ی مکانیزاسیون است؟ وضعیت ایران در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی به چه صورت است؟

وجود تراکتور و ماشین آلات دیگر به طور مثال برای سم پاشی در موقعیت های بحرانی کمک شایانی به تولید کل محصولات خواهد نمود. انجام عملیات خاک ورزی به موقع و در زمان مناسب بدون مکانیزاسون به طور مطلوب و شایسته امکان پذیر نخواهد بود.  

قیمت تراکتور کوهستان 

شرکت پارس آرای کوهستان با شناسایی نیازهای جامعه کشاورزی و تلاش برای رفع آنها مصمم به تامین برخی ماشین آلات کشاورزی که شامل تراکتور، تیلر و ادوات وابسته به آن می شود شده است. مدیران این مجموعه با توجه به دانش فنی و همچنین سابقه ی فعالیت در حوزه ی کشاورزی توانسته اند با عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به طوری که با بودجه کشاورزان و فعالان در این زمینه همخوانی داشته باشد، کمک شایانی به ارتقا سطح مکانیزاسیون کشاورزی ایران نمایند. قیمت تراکتور کوهستان به گونه ای سیاست گذاری گردیده است که بتواند در جهت ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات کشاورزی تاثیر بسزایی داشته باشد.

یکی از محصولات مجموعه ی کوهستان تراکتور V.S.T 224D محصول کمپانی شاکتی کشور هندوستان است این تراکتور در دو ابعاد 2540*1085*1250 میلی متر و 2565*920*1475 میلی متر موجود است که به ترتیب دارای توان 22 قوه و 18.5 قوه اسب بخار است. وزن دستگاه به ترتیب 740 کیلوگرم و 650 کیلوگرم است و سوخت آن گازوئیل است. سیستم راه اندازی این ماشین استارتی می باشد و دارای 3 سیلندر است. این تراکتور مناسب برای آماده سازی زمین های شالیکاری، زراعی و باغات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این مجموعه و نوع فعالیت از بخش های مختلف وبسایت و صفحه اینستاگرام به آدرس بازدید به عمل آورید. کارشناسان فروش کوهستان همواره پاسخگوی مشتریان محترم هستند و از ابتدای انعقاد قرارداد تا ارائه خدمات پس از فروش همراه آنها خواهند بود.