ماشین آلات کشاورزی تیلر
تعداد بازدید: 1228تعداد نظرات: 0
1397/02/16 - 13:48

ماشین آلات کشاورزی تیلر

بهترین استفاده از تیلر در زمین های کوچک می باشد که امکان استفاده از ماشین آلات کشاورزی بزرگ وجود ندارد بسیاری از فعالیت ها و عملیات کشاورزی با استفاده از ماشین آلات کشاورزی به سهولت انجام می شود جهت ارتقا کیفیت محصولات کشاورزی استفاده از ماشین آلاتی نظیر تیلر و تراکتور را ضروری می نماید چرا که برای صرفه جویی در هزینه و زمان بسیار کاربردی می باشد .

کشاورزی در اقتصاد ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از بخش های کلیدی در اقتصاد کشور محسوب می شود. این بخش به مثابه بخش محوری در رشد و توسعه اقتصادی و بخش راهبردی در تامین نیاز های غذایی جمعیت رو به رشد است. کشاورزی، بزرگترین عرصه اقتصادی کشور پس از بخش خدمات است و به طور متوسط 12 درصد از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص دهده و محل اشتغال بخش وسیعی از جمعیت کشور است. بر این اساس، بررسی عملکرد این بخش برای رشد و توسعه سایر بخش های اقتصاد کشور و کل اقتصاد بسیار مورد توجه است.

وجود آب و هوای مساعد در محدوده جغرافیایی مزیت های نسبی در زمینه فرآورده های باغی، زراعی و دامی به عنوان مواد اولیه صنایع غذایی و تبدیلی و همچنین نقش مهم و ممتاز در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی نظیر گندم، ذرت، دانه های روغنی، خرما، مرکبات، انجیر و چغندرقند را صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی شکل می دهند و در تولید ملی این محصولات نقش مهمی را ایفا می کند.

در کنار پیشرفت علم و فناوری های روز دنیا و توسعه صنایع می توان از هزینه های اضافه کاهید که این امر مستلزم استفاده از ابراز ها و ماشین آلات صنعتی و مدرن در صنعت مادر کشاورزی که از ارکان اصلی اقتصاد و خودکفایی کشور است و هر روز شکوفاتر می شود. شرکت کوهستان انواع تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی را با بهترین کیفیت از معتبرترین تولید کنندگان اروپایی به مشتریان عزیز عرضه می نماید.

آشنایی با انواع تیلرکوهستان

تیلر یکی از ماشین آلات پرکاربرد کشاورزی در مزارع کوچک و باغی است همچنین از این دستگاه می توان در زمین های کوچک و مزارعی که امکان استفاده از تراکتور نمی باشد استفاده نمود تیلر ها برحسب نیاز کشاورزان و وسعت زمین های کشاورزی از قدرت موتور های مختلفی برخوردارند. یکی از کاربرد های آن عملیات شخم زدن می باشد که بسیار حائز اهمیت است کشاورزان باید علاوه بر استفاده از ماشین آلات مناسب هنگام شخم زدن به شرایط خاک نیز توجه داشته باشند تا عملیات به درستی انجام شود. شخم به منظور ایجاد شرایط مناسب برای رشد گیاهان و حاصل خیزی خاک انجام می شود.

چرا تیلر ماشینی سودمند است ؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا کشاورزان خاک را شخم می زنند؟ و یا ابزار مناسب برای شخم زدن چیست؟ از چه ماشین آلاتی برای شخم زدن استفاده کنیم؟

پاسخ به این سوالات بسیار ساده می باشد کشاورزان قبل از کاشت بذر، خاک را شخم می زنند شخم زدن یا زیر و رو کردن خاک باعث حاصل خیزی آن می شود به منظور تهویه و حفظ خاک و استفاده از آن برای بلند مدت این کار توصیه می شود در گذشته کشاورزان این کار را به سختی انجام می دادند به طوری که احتیاج به نیروی کار و هزینه بالا بود اما امروزه با پیشرفت علم و اختراع ماشین آلات کشاورزی در وقت و هزینه صرفه جویی می شود تیلر یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای زمین های باغی و زراعی می باشد که با اتصال ادوات مناسب به آن می توان برای شخم زدن استفاده نمود بر حسب شرایط نوع ماشین آلاتی که برای شخم زدن و برگرداندن خاک استفاده می شود متفاوت است. از ماشین آلات دستی چند منظوره به حساب می آید که یکی از عمده کاربری های آن شخم زدن می باشد در سایر عملیات های کشاورزی نیز از این ماشین می توان استفاده نمود یکی از مزیت های اصلی این ماشین کوچک بودن آن می باشد که کاربری آن را آسان نموده است تیلر ها به دونوع هندلی و استارتی طبقه بندی می شوند با اتصال ادوات مختلف به تیلر می توان در امور مختلف کشاورزی از آن بهره جست شرکت کوهستان با هدف تامین نیاز های کشاورزان سعی بر این دارد تا با عرضه محصولات با کیفیت و مرغوب کمک بزرگی در زمینه کشاورزی به کشور عزیزمان ایران کرده باشد و از نگرانی ها و هزینه های بالای کشاورزان بکاهد. شرکت کوهستان با سابقه مفید در بخش ماشین آلات کشاورزی یکی از تامین کنندگان ماشین آلات کشاورزی در ایران و منطقه می باشد برای دریافت لیست قیمت انواع تیلر های کشاورزی با کارشناسان فروش ما 26600914-021 تماس حاصل نمایید.