نمایشگاه ماشین الات کشاورزی اصفهان 96
تعداد بازدید: 1563تعداد نظرات: 0
1396/11/03 - 12:49

نمایشگاه ماشین الات کشاورزی اصفهان 96

نمایشگاه تخصصی اصفهان نیز همچون سایر نمایشگاه های تخصصی بخش کشاورزی می تواند در تبادل اطلاعات، تجهیزات و معرفی نهاده های کارا با تکنولوژی برتر به کلیه بهره برداران و ذی نفعان بخش کمک شایانی نموده و برای افزایش تولید محصولات کشاورزی در راستای تولید پایدار و ایجاد امنیت غذایی گام موثری بردارد.

برگزاری نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی سالیانه در استان های مختلف میزبان عموم مردم و کشاورزان عزیز بوده است در دی ماه سال 1396 استان اصفهان برگزار کننده این نمایشگاه بود که با استقبال بازدیدکنندگان بیشماری مواجه شد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات اصفهان در تاریخ 24 تا 28 دی ماه به مدت چهار روز با حضور بیش از 120 مشارکت کننده برگزار گردید. استان اصفهان با داشتن پتانسیل های بسیار در زمینه های مختلف خصوصا کشاورزی و صنایع تبدیلی همواره در کانون توجه بوده و با وقعیت جغرافیایی خود از اهمیت و قابلیت بالایی برخوردار است. وجود منابع آب، تولید انحصاری انواع محصولات کشاورزی، تولید انواع محصولات باکیفیت و داشتن فرهنگ، آداب و سنن متنوع و غنی بخشی از توانمندی های ارزشمند این استان است. معرفی صحیح و به هنگام این توانمندی ها و تلاش در جهت فراهم کردن شرایط لازم برای حضور فعالان بخش کشاورزی در بازارهای داخلی و خارجی از وظایف مهم و اصلی نمایشگاه است و چنانچه این اقدام به خوبی مدیریت و هدایت شود بدون شک بخش کشاورزی بیش از این متحول خواهد شد.

مهم ترین هدف نمایشگاه، اجرا وساماندهی غرفه ها و فراهم کردن شرایط و بسترهای مناسب برای معرفی محصولات و خدمات و تلاش در جهت یافتن بازارهای جدید جهت مشارکت کنندگان می باشد.

«علی یارمحمدیان» مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان در مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی تکنولوژی‌های نوین در فضای سبز شهری در اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی از لحاظ کیفیت و تخصص از برترین نمایشگاه‌های کشور است که عنوان جامع را برای خود برگزیده است؛ زیرا تکنولوژی، تجهیزات و صنعت کشاورزی را در خود جای داده است.

همچنین ایشان خاطر نشان کرد: نمایشگاه تخصصی کشاورزی که نمایشگاهی باسابقه و خوشنام در استان اصفهان است، طی سال های گذشته در چند حوزه تمرکز داشته است. در این دوره با بهره گیری از تجاربی که 15 سال برگزاری مستمر نمایشگاه در این حوزه تخصصی در اختیار شرکت نمایشگاه اصفهان قرار داده است، تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در بخش تکنولوژی و تجهیزات و بخش صنعت کشاورزی را شاهد هستیم. بر این اساس، نمایشگاه کشاورزی اصفهان در دور شانزدهم از جامعیتی ویژه برخوردار شد و عنوان نمایشگاه جامع کشاورزی را به دست آورد. بدون شک این نمایشگاه نیز مانند هر رویداد و گردهمایی دیگری، جز با حمایت و همراهی عناصر و ارکان تشکیل دهنده خود موفق نخواهد بود.

در نهایت ایشان از مشارکت کنندگان، حامیان و بازدیدکنندگان، مسئولان و تمامی صاحب نظران و دست اندکاران این صنعت تقدیر و تشکر به عمل آوردند و اذعان داشتند شانزدهمین دوره این نمایشگاه نیز رخدادی قابل توجه و تاثیرگذار در حوزه خود می باشد و دستاوردهای بزرگی را برای عرصه کشاورزی به همراه دارد.

شرکت کوهستان نماینده انحصاری برند های دانگ فنگ و گلدن باو در ایران می باشد که با ارائه ماشین آلات متنوع و باکیفیت سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده است و هر ساله با شرکت در نمایشگاه های مختلف محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد تا آن ها را با تکنولوژی های روز دنیا آشنا ساخته و کمکی به خودکفایی صنعت کشاورزی کرده باشد.